Connect with us

Drugeliai spalvinimui

Drugeliai spalvinimui

Gyvūnai spalvinti

Drugeliai spalvinimui

Drugelis – spalvinimo knygelė mergaitėms ir berniukams

Drugeliai nusipelno būti vadinami patraukliausiais vabzdžiais, o jų simetriškas, unikalus koloritas primena nuostabius gėlių raštus, tik kelis kartus įvairesnius. Beveik visose kultūrose drugeliai simbolizuoja meilę ir atgimimą. Nepaisant to, kad drugelių dažymo paveiklėliai ir knygelės yra vertinami dėl savo grožio, jie tinka dažyti ne tik merginoms, bet ir berniukams. Visų pirma, vystosi vaiko vaizduotė ir skonio pojūtis. Merginoms ir berniukams galite pasiūlyti tokį žaidimą: kelis kartus nuspalvinkite tą pačią drugelio spalvinimo knygelę. Iš pradžių naudokite tik dvi spalvas, po to tris ir taip toliau iki penkių ar šešių. Pažiūrėkite, kas atsitiks!

Gražios, vėjo nuskintos ir dangumi skrendančios gėlės nepalieka abejingų nė vieno vaiko. Drugelių spalvinimo knygelė bus puikus paveiksliukas įsidėti į rėmelį ar ant šaldytuvo. Įdomiausia tai, kad drugelių spalvinimo puslapiai yra vieni iš nedaugelio spalvinimo puslapių, kurie tinka tiek patiems mažiausiems, tiek suaugusiems vaikams. Drugelių ir gėlių spalvinimo puslapiai taip pat yra puikus derinys, tada nuotraukos pasirodo ypač linksmos ir spalvingos.

Drugelių ir gėlių spalvinimo puslapiai yra glaudžiai susiję, nes šie vabzdžiai minta gėlių nektaru, todėl kolekcijoje rasite paveikslėlių su plazdančiais ar sėdinčiais ant gėlių drugeliais.

Įdomūs faktai edukaciniam drugelių spalvinimui

Ar tu tai žinai:

 • Senovės Graikijos gyventojai drugelį laikė nemirtingos žmogaus sielos personifikacija;
 • Senovės Romoje buvo sakoma, kad jei vėjas nuskins gėlę, ji pakils ir pavirs drugeliu;
 • Didysis Buda savo pamokslą skyrė būtent į drugeliui;
 • Rudi drugeliai su violetinėmis dėmėmis – Japonijos simbolis.
Spustelėkite norėdami komentuoti

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

More in Gyvūnai spalvinti

 • Vienaragiai spalvinimui Vienaragiai spalvinimui

  Animacija spalvinimui

  Vienaragiai spalvinimui

  By

  Vienaragis yra magijos, jėgos ir išminties simbolis. Vaikams patinka šis mistinis gyvūnas, kurio atvaizdas taip dažnai...

 • Šunys ir šuniukai spalvinimui Šunys ir šuniukai spalvinimui

  Gyvūnai spalvinti

  Šunys spalvinimui

  By

  Šunys ir šuniukai – mokomieji paveikslėliai. Perskaitykite prieš spalvindami Spalvinimo paveikslėliai su šunimis ir šuniukais yra...

Populiarūs

To Top