Connect with us

Gėlės spalvinimui

Gėlės spalvinimui vaikams

Gamta spalvinti

Gėlės spalvinimui

Atsisiųsti “Gėlės spalvinimui”

geles-spalvinimui_wew_lt.pdf – Downloaded 114 times – 3,71 MB

Gėlių spalvinimo knygelės ir paveiksliukai vaikams padeda vaikams geriau suprasti juos supantį pasaulį, supažindina vaikus su įvairiausiais atspalviais ir formomis, leidžia įvaldyti spalvinimo techniką, atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus. Dažant jau paruoštus piešinius, vienu metu intensyviai pradeda veikti du informacijos priėmimo kanalai: kinestetinis ir vizualinis, pagerėja dešiniojo ir kairiojo pusrutulių sąveika. Vaikas mokosi užsispyrimo – dažniausiai vienas vaizdas trunka mažiausiai 30 minučių, tikslumas – vaikas iš visų jėgų stengiasi neperžengti kontūrų ir kantrybės, nes tik baigtas piešinys gali būti pasididžiavimo ir tėvų pagyrimo priežastimi. Kitas neabejotinas privalumas dirbant su pieštuku, flomasteriu ar šepetėliu yra smulkiosios motorikos ugdymas, kuris labai svarbus vaiko pirštams. Galiausiai, spalvindami paveikslėlius, vaikai patiria didelį malonumą ir ilgam pasikrauna teigiamų emocijų.

Gėlių spalvinimas – žingsnis grožio link

Daugelis tėvų nuo vaikystės stengiasi įskiepyti savo vaikams grožio jausmą. Jei norite, kad jūsų kūdikis mokėtų vertinti grožį, bet nežinote, nuo ko pradėti, tuomet jums į pagalbą ateis pavasarinių gėlių spalvinimo puslapiai. Galų gale, ką galima palyginti su pirmosiomis pavasario gėlėmis? Pakalnutės, tulpės, putinukai, krokai, kiekvienas pavasario pranašas savaip gražus. O kokį platų lauką jūsų vaikas turės vaizduotei, pavyzdžiui, tos pačios tulpės vienu metu gali derinti iki 7 spalvų, o krokas turi daugiau nei dvi dešimtis atspalvių.

Gėlių puokštės spalvinimui – išsirinkite ir derinkite

Gėlių puokščių spalvinimas suteikia galimybę išmokti derinti spalvas, skiepija estetinį skonį, skatina meninių įgūdžių pasireiškimą. Jie taip pat yra geri, nes leidžia vaikams įvairiai nuspalvinti tas pačias gėles.

Vaikams skirti gėlių spalvinimo paveikslėliai su puokščių ir kompozicijų vaizdais puikiai tiks 3-4 metų vaikams, tokiame amžiuje vaikas jau gali valdyti ranką, o tuo pačiu nepavargs nuo smulkių judesių.

Atsisiųsti “Gėlės spalvinimui”

geles-spalvinimui_wew_lt.pdf – Downloaded 114 times – 3,71 MB
Spustelėkite norėdami komentuoti

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

More in Gamta spalvinti

    Populiarūs

    To Top