Connect with us

Šunys spalvinimui

Šunys ir šuniukai spalvinimui

Gyvūnai spalvinti

Šunys spalvinimui

Šunys ir šuniukai – mokomieji paveikslėliai. Perskaitykite prieš spalvindami

Spalvinimo paveikslėliai su šunimis ir šuniukais yra gerai, nes kiekvienas vaikas gali susikurti savo draugą būtent tokį, kokio jis nori. Lengva įsivaizduoti šuns spalvą, bet kaip perteikti jo charakterį?

Kiekvienas šuo ir net mažas šuniukas turi savo asmenybę. Mūsų ištikimi draugai tiksliai nustato veido išraiškas ir intonacijas, gerą ir blogą savininko nuotaiką. Labiau nei bet kuris kitas šuo jie myli vaikus. Šunų intelektas ir sumanumas nusileidžia tik beždžionėms ir delfinams. Jie visada mus supranta ir taip myli, kad net neįsivaizduojame.

Šunų dažymo puslapis leidžia vaikams įsivaizduoti bet kokią spalvą bet kuriai veislei, taip pat nupiešti šuns svajones. Taip, taip, šunys turi svajonių, kuriose jie galvoja iš naujo išgyvenantys dienos ar medžioklės įspūdžius. Prie šuns nupieškite debesėlį ir leiskite vaikui suprasti, apie ką svajos jo šuo, gal tai bus kaulas?

Šunų spalvinimo knygelėje labai lengva nupiešti lojimą. Vaikai gali patys nesunkiai nupieš mažus debesėlius ir parašys juose raides, o jei jums duos užduotį nupiešti lojantį šunį, tikriausiai nustebsite pamatę, kaip vaikas tai mato. Nepatingėkite žaisti šį žaidimą.

Įdomu žinoti, kad šunų lojimas panašus į vilko lojimą, tik šunys loja dažniau nei kaukia, o vilkai – priešingai. Šunys loja, kai pamato savo šeimininką ar žaidžia su juo – tai iš džiaugsmo. Kai šuo susiduria su nepažįstamu žmogumi, galima išgirsti agresyvų lojimą. Jei garsas žemas, vadinasi, ji karinga. Džiaugsmingas lojimas yra garsesnis.

Apie šunis – spalva su prasmė

Šuniuko ar šuns spalvinimas gali tapti ne tik paveikslu, jei, be spalvų ir laiko, į jį įdėsite legendų.

Nuo seniausių laikų šunys personifikavo ne tik teigiamas, bet ir neigiamas savybes. Ištikimybė, ištvermė ir nuoširdumas ribojasi su žiaurumu ir ypatingu cinizmu. Mūsų protėviai, žinodami, kokią gerą uoslę turi šunys, net manė, kad gali užuosti artėjančią mirtį ir matyti vaiduoklius.

Senovės egiptiečių dievas Anubis su šakalo ar šuns galva buvo laikomas pačių dievų teisėju.
Actekai šunis reprezentavo kaip besileidžiančios saulės simbolį.

Senovės graikai tikėjo legenda, kuri byloja, kad pats Dzeusas, gavęs iš Hefaisto dovanų šunį, pavertė jį į didžiulį žvaigždyną aplink didžiulę žvaigždę Sirijų. Visais laikais šunys buvo gerbiami ir elgiamasi pagarbiai, kaip draugai. Šuns dažymas yra labai gera priežastis pasiimti dažus.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

More in Gyvūnai spalvinti

 • Vienaragiai spalvinimui Vienaragiai spalvinimui

  Animacija spalvinimui

  Vienaragiai spalvinimui

  By

  Vienaragis yra magijos, jėgos ir išminties simbolis. Vaikams patinka šis mistinis gyvūnas, kurio atvaizdas taip dažnai...

 • Drugeliai spalvinimui Drugeliai spalvinimui

  Gyvūnai spalvinti

  Drugeliai spalvinimui

  By

  Drugelis – spalvinimo knygelė mergaitėms ir berniukams Drugeliai nusipelno būti vadinami patraukliausiais vabzdžiais, o jų simetriškas,...

Populiarūs

To Top