Connect with us

Tomas ir Džeris spalvinimui

Tomas ir Džeris spalvinimui

Animacija spalvinimui

Tomas ir Džeris spalvinimui

Visame pasaulyje žinoma pora katinas Tomas ir peliukas Džeris smagioje Tomo ir Džerio spalvinimo puslapių skiltyje.

Atsisiųsti “Tomas ir Džeris spalvinimui”

tomas-dzeris-spalvinimui_wew_lt.pdf – Downloaded 110 times – 1,56 MB


Jau ne pirmus metus azartiškas katinas Tomas persekioja peliuką Džerį, kurio išradingumas peržengia visas ribas ir įpainioja porą į daugybę neįprastų nuotykių. Spalvinimo puslapiai su Tomu ir Džeriu dažniausiai yra jų nuotraukos, tačiau yra ir juokingiausių animacinio filmo akimirkų scenų. Keliuose spalvinimo puslapiuose pavaizduotas emocionalus buldogas Spike’as, kuris yra labai kantrus, bet pelė vis bando įtraukti jį į svaiginančius planus.

Kaip sako autoriai, animacinio filmo idėja yra ta, kad ir kaip Tomas stengtųsi, jam nepavyks sugauti Džerio. Į kiekvieną jo triuką pelė reaguoja dar gudriau.

Pagal tradiciją susipažinsime su animacinių filmų personažų personažais, jei juos šiek tiek pamiršome, kad į koloritą įtrauktume ne tik spalvas, bet ir nuotaiką.

Tomo spalvinimas:

Pirmiausia sužinome katino pavardę Jasper, o tik tada jo vardą Tomas, jei animacinius filmus žiūrime nuo pat pradžių. Kailiui nudažyti renkamės tamsiai mėlynus pieštukus, bet ausis ir pilvą su letenėlėmis geriau dažyti dažais, prieš tai sumaišius rožinę su balta ir mėlyną su balta, kad spalvos taptų šviesiai pastelinės – tai kaip tik Tomui. Norėdami nupiešti ilgus ūsus, būtinai pagaląskite juodą pieštuką. Katinas Tomas yra labai karšto būdo, nors kartais jaučiasi vienišas ir tada tampa pažeidžiamas. Žinome, kad jam priimtinos ir gyvenimo namuose, ir gatvėje taisyklės, todėl nepakenks spalvinimo paveikslą papildyti bet kokiais gamtos elementais pagal vaiko skonį. Ypač puiku, kai nuspalvinę paveikslėlį ant jo nupiešite kažką savo ir padarysite vaizdą išskirtinį.

Džerio spalvinimas:

Džeris peliukas turi oranžinę ir geltoną spalvas, taip pat švelniai rausvas ausis. Greičiausiai jums net nereikės pieštukų ir žymeklių. Dažai yra geriausias pasirinkimas. Nepriklausomas ir gudrus peliukas apsidžiaugs, jei nupiešite jam gabalėlį sūrio ar mėgstamų ledų.

Atsisiųsti “Tomas ir Džeris spalvinimui”

tomas-dzeris-spalvinimui_wew_lt.pdf – Downloaded 110 times – 1,56 MB


Spustelėkite norėdami komentuoti

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

More in Animacija spalvinimui

 • Kempiniukas plačiakelnis spalvinimui Kempiniukas plačiakelnis spalvinimui

  Animacija spalvinimui

  Kempiniukas plačiakelnis spalvinimui

  By

  Kempiniuko spalvinimo puslapiai iš animacinio serialo Kempiniukas Plačiakelnis. Puikių vaikiškų spalvinimo puslapių su Kempiniuku kolekcija.

 • Vienaragiai spalvinimui Vienaragiai spalvinimui

  Animacija spalvinimui

  Vienaragiai spalvinimui

  By

  Vienaragis yra magijos, jėgos ir išminties simbolis. Vaikams patinka šis mistinis gyvūnas, kurio atvaizdas taip dažnai...

 • Žmogus voras spalvinimui Žmogus voras spalvinimui

  Animacija spalvinimui

  Žmogus voras spalvinimui

  By

  Susipažinkite su Žmogumi-voru Pasaulis pirmą kartą sutiko Žmogų-vorą prieš daugiau nei 50 metų, kai komikso puslapiuose...

Populiarūs

To Top