Connect with us

Žmogus voras spalvinimui

Žmogus voras spalvinimui

Animacija spalvinimui

Žmogus voras spalvinimui

Susipažinkite su Žmogumi-voru

Pasaulis pirmą kartą sutiko Žmogų-vorą prieš daugiau nei 50 metų, kai komikso puslapiuose pasirodė berniukas našlaitis, mokyklinį mokslą derinantis su herojiškais darbais. Žmogus-voras turėjo supergalių, pasireiškė puikiu judrumu, uosle ir gebėjimu šaudyti voratinkliais.

Superherojaus populiarumas augo kiekvieną dieną, todėl komiksai Žmogus-voras ir spalvinimo knygelės išpopuliarėjo ir ilgainiui išaugo į kažką daugiau. Daugybė vaizdo žaidimų ir filmų, atvaizdai ant drabužių ir daiktų paskleidė herojaus įvaizdį visame pasaulyje ir dabar jį pažįsta absoliučiai visi.

Kaip nuspalvinti Žmogų-vorą

Neatsiejama Žmogaus-voro dalis – išraiškingas jo kostiumas. Pasirinkite raudonus ir mėlynus kelių atspalvių pieštukus, galbūt geltoną fone, atsispausdinkite mėgstamą Žmogaus-voro spalvinimo puslapį ir būkite kūrybingi.

Stebėdami vaikus pastebėjome, kad daugelis žmonių mėgsta naudoti oranžinę, o ne raudoną, ir juodą, o ne mėlyną. Natūralu, kad visos spalvos yra jūsų pasirinkimas. Bet kokiu atveju gaunamas originalus vaizdas.

Žmogus-voras šio skyriaus spalvinimo puslapiuose nupieštas kartu su kitais filmų „Žmogus-voras 3: Priešas atspindyje“ ir „Nuostabusis žmogus-voras arba žmogus-voras 4“ herojais.

Spustelėkite norėdami komentuoti

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

More in Animacija spalvinimui

 • Kempiniukas plačiakelnis spalvinimui Kempiniukas plačiakelnis spalvinimui

  Animacija spalvinimui

  Kempiniukas plačiakelnis spalvinimui

  By

  Kempiniuko spalvinimo puslapiai iš animacinio serialo Kempiniukas Plačiakelnis. Puikių vaikiškų spalvinimo puslapių su Kempiniuku kolekcija.

 • Vienaragiai spalvinimui Vienaragiai spalvinimui

  Animacija spalvinimui

  Vienaragiai spalvinimui

  By

  Vienaragis yra magijos, jėgos ir išminties simbolis. Vaikams patinka šis mistinis gyvūnas, kurio atvaizdas taip dažnai...

 • Tomas ir Džeris spalvinimui Tomas ir Džeris spalvinimui

  Animacija spalvinimui

  Tomas ir Džeris spalvinimui

  By

  Visame pasaulyje žinoma pora katinas Tomas ir peliukas Džeris smagioje Tomo ir Džerio spalvinimo puslapių skiltyje....

Populiarūs

To Top